Zestawy sprzęgieł od Kraft Automotive

, 27 lutego 2018, 11:54

Kraft Automotive poszerza swoją ofertę o nowość – zestawy sprzęgieł, dostępne zarówno z łożyskami, jak i bez.

Na początek oferta sprzęgieł Kraft Automotive obejmuje około 50 referencji do najpopularniejszych aut na rynku. W planach jest rozszerzanie i rozwijanie tej kategorii.

Rozpoczynając od projektu, a na produkcji kończąc, sprzęgła KRAFT Automotive są wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii. Za cały proces technologiczny i produkcyjny odpowiedzialne są specjalne systemy informatyczne, które pozwalają w precyzyjny sposób zaprojektować i wyprodukować każdy element sprzęgła.

Jakość sprzęgieł KRAFT Automotive jest potwierdzona certyfikatem ISO/TS 16949, który oznacza, że są one zgodne z amerykańskimi (QS-9000), niemieckimi (VDA6.1), francuskimi (EAQF) i włoskimi (AVSQ) normami jakości. Otrzymanie tego certyfikatu oznacza również spełnienie wymagań jakościowych z zakresu projektowania lub opracowywania, produkcji, instalacji i serwisowania w przemyśle motoryzacyjnym.

Wszystkie elementy, które składają się na sprzęgła KRAFT Automotive są wykonywane przez jednego producenta, co gwarantuje ich dopasowanie. Materiał cierny wykorzystywany w sprzęgłach KRAFT Automotive nie zawiera azbestu ani innych toksycznych surowców – jest zatem bezpieczny dla środowiska.

Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych.

Więcej informacji na: http://www.kraft-automotive.com/#produkty

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

WWwa, 27 lutego 2018, 12:57 3 -3

Czajna Czajna Czajna?

Odpowiedz

Bohunio, 28 lutego 2018, 9:39 2 -3

Już to montowałem i wszystko pasuje jak należy, działa bez zarzutu i co ciekawe na okładzinie ciernej w jednej tarczy był stempel markowego producenta więc jakość wydaje się ok

Odpowiedz

GrBr, 1 marca 2018, 9:42 3 -2

Zamontowałem już tą nowość Krafta i jestem pozytywnie zaskoczony jakością!

Odpowiedz