Inter Cars partnerem dystrybucyjnym Bridgestone

, 9 maja 2017, 13:32

Inter Cars został jednym z dwóch autoryzowanych dystrybutorów programu Dystrybucja VIP firmy Bridgestone.

fot. Bridgestone

Z początkiem 2017 roku firma Bridge­stone poszerzyła swoją ofertę o dodatkowy program Dystrybucja VIP. Mogą z niego skorzystać członkowie, należącej do Brid­gestone, sieci serwisów First Stop oraz Bridgestone Partnerzy – podmioty, które podpisały z producentem umowę dystry­bucyjną. Inter Cars, jako wiodący dystrybu­tor opon w Polsce został jednym z dwóch autoryzowanych dystrybutorów programu. Aby serwis mógł przystąpić do programu, wystarczy, że podpisze z firmą Bridgestone prostą umowę precyzującą zasady współ­pracy. Następnie będzie zamawiał opony osobowe, 4×4 i dostawcze Bridgestone lub Firestone u autoryzowanych dystrybutorów programu lub/oraz w Bridgestone. W zamian Bridgestone wypłaci mu rabat posprzeda­żowy, którego wysokość uzależniona będzie od liczby zakupionych opon. Po podpisaniu umowy całkowite zakupy będą rejestro­wane przez Bridgestone automatycznie, bez konieczności dodatkowych raportów ze strony klienta.

Wypłata rabatu nastąpi dwa razy w roku po zakończeniu każdego sezonu (wartości pre­mii, ilości zakupów i szczegóły rozliczenia zawarte są w umowie o współpracy).

Do programu mogą przystąpić nowi uczest­nicy, którzy spełnią kryteria Bridgestone i podpiszą umowę Bridgestone Partner. Każdy zainteresowany współpracą klient Inter Cars powinien skonstatować się z lokal­nym przedstawicielem handlowym Brid­gestone lub działem obsługi klienta: bok@bridgestone.eu.

Dzięki programowi Dystrybucja VIP klienci zyskują:

  • atrakcyjne warunki handlowe,
  • rabat posprzedażowy za osiągnięcie określonych poziomów zakupów zrealizowanych bezpośrednio w Bridgestone i u autoryzowanych dystrybutorów programu,
  • najlepszą dostępność opon z grupy Bridgestone,
  • dostawy opon nawet do trzech razy dziennie na terenie całego kraju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!