Nowość w ofercie motocyklowej Auto Partner

, 8 maja 2017, 9:07

Pod koniec kwietnia Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty motocyklowej filtry oleju, powietrza i paliwa amerykańskiego producenta K&N Filters.

Firma K&N Engineering z siedzibą w Riverside, California jest producentem systemów wlotowych powietrza. W 1969 roku K&N opracował filtr wielokrotnego użytku, umożliwiający ponowne wykorzystanie bawełny i od tamtej pory udoskonalił tę technologię. Firma K&N na światową skalę zajmuje się produkcją filtrów powietrza, filtrów olejowych oraz wlotów powietrza i obecna jest w ponad 30 krajach. Posiada w ofercie motocyklowej ponad 2500 referencji.

Filtry dostępne w ofercie Auto Partner przeznaczone są do zastosowania w motocyklach, skuterach, quadach oraz skuterach śnieżnych i wodnych. Ze względu na możliwość wielokrotnego użytku filtrów powietrza, w ofercie znajdują się również zestawy do czyszczenia i nasączania.

Z pełnym asortymentem filtrów K&N Filters dostępnych w ofercie dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.auto-partner.pl, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!