SoftCare² Pro: korzyści dla Ciebie i Twoich klientów

10 marca 2017, 8:08

Zaawansowana technologia zapewnia optymalne wyniki mycia

SofTecs® Pur:
delikatny i łagodny dla lakieru i powierzchni.
Ewolucja rewolucyjnego materiału SofTecs®: SofTecs® Pur jest szczególnie delikatny i łagodny dla lakieru i powierzchni. Dzięki wyższej prędkości obrotowej i dłuższemu kontaktowi z pojazdem materiał SofTecs® Pur czyści bardziej efektywnie i zapewnia lepsze wyniki czyszczenia.
WheelFlash i WheelJet:
rozwiązanie zapewniające lśniące koła.Nietypowe kształty felg stanowią nowe wyzwanie dla myjni samochodowych. WheelFlash umożliwia precyzyjne i całopowierzchniowe nanoszenie środków chemicznych na felgi oraz zapewnia połysk niezależnie od ich designu. Myjka do kół WheelJet niezawodnie czyści duże i małe felgi: ukośne ustawienie pozwala celować w środek felgi i gwarantuje czystość nawet przy felgach 21-calowych.
  MultiFlex: doskonała czystość tyłu nadwozia o dowolnym kształcie.

Obojętnie czy to skośny obrys tyłu nadwozia, tylny spojler, czy nadproża samochodu: zwykłe szczotki boczne nie są w stanie umyć trudno dostępnych miejsc. Naszą odpowiedzią jest MultiFlex: wielowymiarowy segment szczotek bocznych elastycznie dopasowuje się do skosów tylnej części nadwozia i myje dokładnie również pod spojlerem i na nadprożach. Rezultat: lepszy połysk aut Twoich klientów, wyższe przychody dla Ciebie.

  FlexStream:
mycie i suszenie w jednym zabiegu.
Wielofunkcyjna rotacyjna dysza dachowa FlexStream wykonuje całą pracę podczas mycia wysokociśnieniowego i suszenia. Pracuje szczególnie efektywnie, dzięki w pełni obrotowemu agregatowi.
  Opcje z wysokim ciśnieniem:
skuteczne mycie wysokim ciśnieniem.

 • SoftCare2 Pro z systemem mycia wysokim ciśnieniem: ta opcja wyposażenia z wysoko efektywnymi dyszami turbo zapewnia skuteczniejsze usuwanie większych zanieczyszczeń z przedniej i tylnej części pojazdu oraz nadproży
 • SoftCare2 Pro Touchless: dostępna jako wersja bezdotykowa bez szczotek lub w wariancie kombinowanym, łączącym mycie wysokociśnieniowe i delikatne mycie szczotkowe

Chemia z najwyższej półki zapewnia połysk i ochronę lakieru.

Dokładne nanoszenie środków chemicznych:
optymalna skuteczność we wszystkich obszarach.

Nawet najlepszy środek chemiczny będzie działać skutecznie tylko jeśli zostanie dokładnie naniesiony. Na myjniach SoftCare² aplikowana chemia dociera zawsze tam, gdzie jest dokładnie potrzebna: system konturowego spryskiwania pojazdu oraz obrotowa dysza rotacyjna FlexStream pracują blisko pojazdu, zapewniając tym samym oszczędność i dokładną aplikację środków chemicznych.

InsecTecs: skuteczne rozwiązanie do usuwania uporczywych zabrudzeń.
Większe bezpieczeństwo, dzięki lepszej widoczności przez cały rok. Silnie skoncentrowany środek do usuwania owadów InsecTecs usuwa szczególnie skutecznie uporczywe zabrudzenia, takie jak resztki owadów lub ptasie odchody.
ShineTecs®:
połysk i ochrona lakieru z efektem naprawy.
Zaoferuj swoim klientom politurę pianową do nabłyszczania z unikalnym efektem naprawy lakieru: ShineTecs® z opatentowaną formułą Acrylionic wzmacnia warstwę ochronną lakieru podczas każdego mycia i zapewnia trwały połysk.

ShineTecs® wypełnia nierówności lakieru. Bezbarwna warstwa ochronna Acrylionic pozostaje trwale na lakierze.

RainTecs®:
formuła dla maksymalnego efektu perlenia.
RainTecs® daje kierowcom podwójną korzyść:
po pierwsze efekt perlenia wody na szybach powoduje znacznie lepszą widoczność podczas deszczu. A po drugie RainTecs® chroni lakier przed agresywnymi czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi.

Mycie, suszenie, woskowanie –
szybciej niż kiedykolwiek.

SoftCare² Takt

SoftCare² Takt:
jednoczesne mycie i suszenie dwóch pojazdów.

Szczytowe godziny ruchu na myjni lub śpieszący się klienci: jeśli wszystko musi iść szybko, myjnia portalowa SoftCare2 Takt pokazuje co potrafi: w oddzielnych strefach mycia i suszenia dwa portale obsługują jednocześnie dwa pojazdy – dzięki temu uzyskuje się wydajność do 20 pojazdów na godzinę.

 • Wydzielone strefy mycia i suszenia umożliwiają bardzo dużą przepustowość
 • Mycie: jedna szczotka dachowa i dwie boczne czyszczą optymalnie cały obrys pojazdu
 • Suszenie: w strefie suszenia nie używa się wody, co pozwala na najlepsze wyniki suszenia wydajnymi suszarkami dachowymi i bocznymi

SoftCare² Juno

SoftCare² Juno:
najszybszy model portalowy zapewniający dochodowy biznes z mycia samochodów.

 • Najszybszy cykl mycia, dzięki inteligentnej koncepcji podwójnego portalu – skrócenie czasu procesu mycia i suszenia
 • Może być połączona z niemal wszystkimi opcjami i innowacjami modelu SoftCare² Pro
 • Zadowoleni klienci, dzięki szybkiemu myciu pojazdu i doskonałym efektom mycia
 • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni w standardowych halach: zaledwie 9 metrów długości hali wystarcza do pełnego cyklu mycia
 • Możliwość dużego zwiększenia obrotów przez opłacalne opcje dodatkowe
 • Druga szczotka dachowa skraca proces mycia

ShineTecs®: mycie i polerowanie w najkrótszym czasie

Opcja ShineTecs® stawia celowo na efekt czyszczący formuły Acrylionic i łączy w sobie skuteczne głębokie czyszczenie z unikalnym efektem naprawy i trwałej ochrony. Mycie pojazdu, woskowanie i suszenie odbywa się w rekordowym czasie sensacyjnych 5 ½ minut.

ShineTecs® Express: ekspresowy wzrost dochodów.

Aplikacja chemii, polerowanie i płukanie – wszystko w jednej operacji: opcja ShineTecs® Express sprawi, że zaoferujesz swoim klientom czyste i doskonale utrzymane auto w najkrótszym czasie.

Fly-in: do szybkiego suszenia.

System zapamiętywania obrysu pojazdu z etapu mycia (Memorykontur) przyśpiesza proces suszenia: suszarka podczas ruchu do przodu obniża się szybciej w kierunku dachu pojazdu. Rezultat: szybsze mycie, bardziej zadowoleni klienci.

Większa wygoda dla zadowolonych klientów.

Drive-In Car Wash: większy komfort, większe bezpieczeństwo, większe obroty.
Wykupić bilet na myjnię, wjechać, umyć samochód i gotowe: dzięki koncepcji Drive-In Car Wash klient może siedzieć wygodnie w samochodzie podczas procesu mycia.

KORZYŚCI DLA KLIENTA I WŁAŚCICIELA MYJNI:

Większy komfort:

Nie ma potrzeby wysiadania z auta i uciążliwego czekania na zewnątrz. Zamiast tego klienci mogą siedzieć w samochodzie i pożytecznie wykorzystać czas. Dostępny w wersjach: „Sit“, „Stand“ i „Wall“, odpowiednio dla każdej lokalizacji.

Większe bezpieczeństwo:

Nie występuje ryzyko poślizgnięcia się lub potknięcia w mokrej hali myjni.

Większe obroty:

Dzięki temu, że klienci nie muszą wsiadać i wysiadać z samochodu czas oczekiwania pomiędzy cyklami mycia jest znacznie krótszy. Zwłaszcza w godzinach największego natężenia ruchu można w ten sposób umyć więcej pojazdów w krótszym czasie i osiągnąć przez to większy zysk.

Wash&Pay:
najpierw mycie, a potem płacenie.

Wjeżdżasz, myjesz, płacisz: z systemem Wash&Pay mycie samochodu przebiega jak tankowanie. Klient wjeżdża bezpośrednio na wolne stanowisko myjni, może zapłacić wygodnie podczas mycia lub po jego zakończeniu. To oszczędza czas i eliminuje niepotrzebne wysiadanie i wsiadanie do samochodu.

Terminal obsługowy w wersji dotykowej: wygodne uruchomienie programu.

Terminal obsługowy z dodatkowym komfortem: za pomocą terminala obsługowego z ekranem dotykowym klienci mogą szybko i wygodnie wybierać program mycia, płacić i rozpoczynać mycie – w opcji także bezpośrednio z fotela kierowcy. Mogą też samodzielnie zdecydować przez funkcję wyboru, czy wolą wysiąść z samochodu przed myjnią czy też chcą podczas mycia siedzieć w aucie.

iWash: mycie samochodu, tak indywidualne, jak jeszcze nigdy

KORZYŚCI DLA KLIENTA I WŁAŚCICIELA MYJNI:

Większa elastyczność:
Klient wybiera jeden z 3 podstawowych programów, który może być uzupełniony o dodatkowe moduły.

Pełna przejrzystość:
Cena mycia i czas zakończenia są wyświetlane zaraz po wybraniu programu.

Intuicyjna obsługa:
Wybór odbywa się szybko i łatwo na terminalu dotykowym – przed wjazdem na myjnię.

Większe obroty:
Klienci wydają średnio więcej pieniędzy na mycie z programem iWash.

iWash umożliwia klientom myjni indywidualną konfigurację programu mycia: począwszy od intensywnego usuwania insektów, intensywnego mycia felg, mycia podwozia lub dodatkowego nakładania specjalnego wosku: wybór odbywa się szybko i wygodnie na terminalu dotykowym. Cena mycia i czas zakończenia są wyświetlane zaraz po wybraniu programu – zapewniając maksymalną przejrzystość.

System ACS (Advanced Chemical System): wygodnie, szybko i bezpiecznie.

Z systemem ACS uzupełnianie środków chemicznych jest szybsze, bardziej czyste i bezpieczniejsze:

 • Większa wygoda: prosta wymiana wkładów, bez ryzyka pomyłki
 • Wyższa jakość: zapewnione jest optymalne dozowanie, system kalibruje się automatycznie i wyposażony jest w funkcję stałej samokontroli i regulacji
 • Większe bezpieczeństwo: wolne od ryzyka obchodzenie się z chemikaliami, bez rozlewania
 • Oszczędność czasu: wymiana wkładów zaledwie w dwie minuty

SoftCare² Pro XL: ekstra szeroka dla wygodnego wjeżdżania

Niezależnie czy jest to szeroka limuzyna, samochód terenowy, kampingowy czy dostawczy: SoftCare² Pro XL o szerokości 2.58 m jest idealną myjnią dla pojazdów o wyjątkowo dużych wymiarach. Wjeżdżanie jest bardzo wygodne, nie trzeba się martwić o szerokość pojazdu i lusterka zewnętrzne.

 

 

Pomysły zapewniające indywidualny wygląd myjni.

FoamSensation:
mycie pianą z efektem wow.

Doskonałe uzupełnienie dotychczasowego mycia wstępnego pianą: FoamSensation powleka cały pojazd kolorowo podświetllaną kurtyną z piany o dużej objętości. Mycie samochodu staje się spektakularnym przeżyciem. Atrakcyjne oświetlenie ledowe w połączeniu z zapachem podkreślają świeżość i czystość.

Szyny prowadzące StarTrack:
atrakcyjne ułatwienie wjazdu na myjnię portalową.

Innowacyjne szyny prowadzące StarTrack ułatwią Twoim klientom wjazd na myjnię portalową: dzięki zmiennym formom i barwom oświetlenia zależnym od fazy procesu (wjazd, pozycjonowanie pojazdu, rozpoczęcie programu mycia) klient widzi już na pierwszy rzut oka, np. czy jego auto jest prawidłowo ustawione. Oświetlenie LED szyny prowadzącej w połączeniu z kurtyną pianową FoamSensation zapewnia wyjątkowe oświetlenie i atmosferę podczas procesu mycia.

Design myjni SoftCare² Pro: luksus na pierwszy rzut oka.

Przy projektowaniu myjni można korzystać z wielu różnorodnych opcji wzorniczych, elementów oświetlenia i wskaźników. Możesz wybrać jeden z atrakcyjnych wzorów WashTec, dobrać indywidualne akcenty z artystycznie inspirowanej kolekcji Art Collection lub dostosować kolorystykę i materiały myjni do wizerunku swojej marki.

Optymalne wymiary maksymalizują zysk.

Wymiary myjni SoftCare² Pro można łatwo dopasować do wysokości hali: dostępnych jest siedem wysokości myjni od 2.25 m do 2.90 m – które dokładnie odpowiadają aktualnym wymiarom pojazdów. Dodatkowo do standardowej szerokości myjni 2.38 m, dostępna jest szerokość ramy XL wynosząca 2.58 m.

Artykuł sponsorowany WashTec

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!