Nowe Wiadomości IC dostępne

, 1 marca 2017, 9:45

Inter Cars wydał już pierwszy w tym roku numer Wiadomości IC. Kluczowe hasła, które towarzyszą temu wydaniu czasopisma to zmiana, innowacja i rozwój. Na łamach tego wydania można więc zobaczyć efekty rebrandingu marki, w ramach którego filie firmy zyskają nowy wygląd.

Ważnym tematem tego numeru jest również Mi.eu – nowe narzędzie, które zastąpi, znaną już dobrze klientom spółki, platformę Motointegrator. Teraz wyszukiwarka będzie otwarta dla wszystkich warsztatów w całej Polsce, umożliwi umówienie wizyty przez Internet, a także wystawienie opinii.

Zmiany oznaczają również dalszy rozwój struktury Inter Cars w zakresie powstawania kolejnych filii w Polsce i za granicą czy też nieustanne poszerzanie asortymentu – tak, by jak najpełniej odpowiadał on na potrzeby klientów. We Wiadomościach można więc znaleźć informacje o nowościach w ofercie, jak również, cenione przez czytelników, porady dla warsztatowców, artykuły produktowe czy informacje z branży.

Czasopismo w najbliższych dniach dotrze do klientów w całej Polsce. Można je również przeczytać w wersji elektronicznej pod adresem: https://issuu.com/intercars/docs/w70_issuu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!