Świat Motoryzacji 11/2012

, 3 grudnia 2012, 9:30

W wydaniu Świata Motoryzacji nr 11/2012, które powinno być jeszcze dostępne w filach największych polskich dystrybutorów części zamiennych, znaleźć można wiele interesujących tekstów. Oto krótka informacja o kilku wybranych:

  • Wiedzieć co, wiedzieć jak – rozmowa z Tomaszem Chojnackim z firmy BETiS, który jest jednym z prowadzących szkolenia organizowane przez Inter Cars, o tym czego szkolenia te dotyczą, czego można się na nich nauczyć, jak układany jest ich program, co warto wcześniej wiedzieć.
  • Szkolimy niezależnych – rozmowa z Jerzym Szewczykiem, szefem Certyfikowanego Centrum Szkoleń i Doradztwa o rynku szkoleń dla branży motoryzacyjnej i zachodzącym na nim zmianom.
  • Niedoceniane światła – o podstawowych kwestiach decydujących o właściwym oświetleniu pojazdu.
  • Do przeglądów, ale nie tylko – opis niedawno wprowadzonego na rynek testera diagnostycznego mega macs PC
  • Kodowanie wtryskiwaczy – o tym dlaczego wtryskiwacze maja kody, jak kody te są nadawane, do czego służą, jak z nich korzystać.
  • Diagnoza hydraulicznych elementów rozrządu – o tym co i dlaczego psuje się w hydraulicznych popychaczach.
  • Kłopoty z klasą A – o dziwnej awarii trapiącej pewnego Mercedesa A  i związanych z tym perturbacjach

Ponadto nowości firmy Castrol
 

Dowiedz się więcej

Pożytki z zimy
Pożytki z zimy

Piszący te słowa podsłuchał na parkingu rozmowę dwóch dżentelmenów, który zastanawiali się, jaka będzie nadchodząca zima. Rozmówcy reprezentowali przy tym zupełnie różne poglądy. Otóż jeden stwierdził, że w globalnym ociepleniu pokłada nadzieję na łagodną zimę, bez mrozu, a przede wszystkim bez tego ohydnego śniegu. Natomiast drugi z jegomości stanowczo przeciw tym oczekiwaniom zaprotestował, domagając się […]

Świat Motoryzacji 10/2012
Świat Motoryzacji 10/2012

W wydaniu Świata Motoryzacji nr 10/2012, które powinno być jeszcze dostępne w filach największych polskich dystrybutorów części zamiennych, znaleźć można wiele interesujących tekstów. Oto krótka informacja o kilku wybranych: Targi z gwiazdami – relacja z 12 targów organizowanych przez firmę Inter Cars. Nowoczesność znad Bosforu – o tureckiej firmie Teknorot produkującej elementy zawieszenia i układu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!