Nowe wydanie Wiadomości IC

, 23 sierpnia 2019, 12:18

W bieżącym numerze, nie mogło zabraknąć wywiadów, informacji o rozwoju działalności Inter Cars, relacji z wydarzeń ostatnich dwóch miesięcy oraz ciekawostek i nowości z rynku motoryzacyjnego.

Pogłębianie i zacieśnianie współpracy z firmą Castrol oraz wiążąca się z tym ekspansja sieci Q Service Castrol to tematy, którymi najnowsze wydanie Wiadomości IC przywita czytelników. Znajdziemy w nich odpowiedzi na pytania: jakie korzyści, plany i zadania mają z tej kooperacji Castrol i Q Service oraz jakie oczekiwania mają względem następnych kilku miesięcy obie firmy?

W dalszej części magazynu czytelnicy będą mieli szansę zapoznać się ze szczegółami planu podróży do Dubaju, która jest nagrodą w programie Express Klub oraz przeczytać trzy wywiady: z Bartoszem Zmarzlikiem – wielkim talentem żużlowym, który od 2012 r. odnosi sukcesy w mistrzostwach świata w kategorii juniorów i seniorów, Marcinem Słobodzianem – uczestnikiem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Tomaszem Orzechowskim – właścicielem warsztatu w Zielonce.

Osiemdziesiąty trzeci numer nie zawiedzie również czytelników pod względem relacji z imprez motoryzacyjnych. Czeka ich powrót do ekscytujących wydarzeń z końca czerwca, kiedy to odbył się festiwal tuningowy, czyli kielecki DUB IT Inter Cars Tunnig Festival.

Nie zabraknie również stałej części czasopisma, w której przedstawione zostaną nowości produktowe. Wśród nich poruszony zostanie m.in. temat samochodów elektrycznych i ładowarek Schneider Electric oraz Keba Kecontact, niezależne elektryczne ogrzewanie postojowe, zastosowanie passthru, tuning układu hamulcowego i wiele innych.

Najnowsze 83. wydanie Wiadomości IC dostępne jest już w filiach Inter Cars w całym kraju oraz w warsztatach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!