Świat Motoryzacji 2/2011

, 17 lutego 2011, 0:00

W wydaniu Świata Motoryzacji nr 2/2011, które jest dostępne w filiach największych polskich dystrybutorów części zamiennych, a także w formie elektronicznej, na internetowej stronie miesięcznika, znaleźć można wiele interesujących tekstów. Oto krótka informacja o kilku wybranych:


  – Korzyści dla wszystkich – rozmowa z Krzysztofem Soszyńskim z firmy Inter Cars o Motointegratorze i korzyściach, jakie projekt ten przynosi użytkownikom samochodów oraz warsztatom, które do niego przystapiły.
  – Wiedzieć, co montować – rozmowa z Michałem Łyzińskim, przedstawicielem Federal Mogul, poświecona zapowiadanemu przez tę firmę rebrandingowi, czyli zmianie jednych marek na inne.
  – Ponownie o czujnikach – dalszy ciąg informacji o usterkach i diagnostyce czujników spotykanych w samochodach.

  – Czy winne było paliwo – prezentacja analizatora oleju napędowego pozwalającego ustalić, czy powodem awarii silnika mogło być paliwo złej jakości.
  – Bardzo ważne tarcze – materiał o parametrach decydujących o jakości tarcz hamulcowych, ich diagnostyce, wymianie oraz awariach
  – Mechanikom z pomocą – o tym, jak ważny jest moment dokręcania drążków kierowniczych i gdzie można znaleźć informacje, jakim momentem drążki te dokręcać.
  – Z klimatyzacją przez cały rok – wyjaśnienie dlaczego klimatyzacji należy uzywać także podczas chłodów, specjalnie zaś zimą.

  – Historia nauczycielka – zagadkowa historia o luksusowej współczesnej limuzynie i starym pojeździe ciężarowym, które nie chciały zapalać.

Komentarze

Brak komentarzy!