Świat Motoryzacji 12/2010

, 27 grudnia 2010, 0:00

W wydaniu Świata Motoryzacji nr 12/2010, które jest dostępne w filach największych polskich dystrybutorów części zamiennych, a także, w formie elektronicznej, na internetowej stronie miesięcznika, znaleźć można wiele interesujących tekstów. Oto krótka informacja o kilku wybranych:
  · Udana konferencja w udanym roku – relacja z dorocznej konferencji organizowanej przez Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części, na której dokonano podsumowania działań podejmowanych przez SDCM w minionym roku.

 · Zimowe usterki – o najczęściej spotykanych awariach, z którymi właściciele samochodów przyjeżdżaja do warsztaów, gdy pojawiają się mrozy.
 · Zadbać o akumulator – przypomienie zasad postępowania z akumulatorami.
 · Wymiana świec żarowych – o sprawdzaniu sprawności świeć żarowych, procedurze ich wymiany i sposobie postępowania, gdy świece nie daja się wykręcić.
 · Naprawa sterowników – uwagi na temat uszkodzeń sterowników, postępowania przed oddaniem ich do naprawy, problemach zwiazanych z wymiana sterownika na nowy.

 · Olejowe klasyfikacje – zasady podziały olejów silnikowych na klasy według SAE, API oraz ACEA.
 · Co w chłodnicy płynie – o płynach chłodniczych i zasadach ich eksploatacji.
 · Wymieniać, nie wymieniać – procedura weryfikacji dwumasowego koła zamachowego przy użyciu specjanego zestawu narzędzi do tego przeznaczonego.
 · Terenówka z dusznościami – historia o bardzo zagadkowej usterce, która dotknęła pewne luksusowe auto.

Komentarze

Brak komentarzy!