Auto Technika Motoryzacyjna nr 11/2008

, 27 października 2008, 0:00

Kolejny numer ATM, o powiększonej już na stałe objętości, w dziale prezentacji zawiera opisy nowych aut pojawiających się na naszym rynku: Subaru Forester Diesel, VW Scirocco, Mitsubishi Lancer Sportback, oraz porównanie nowych Forda Fiesty i Seata Ibizy.
Redacja ATM przedstawia tez pierwsze sprawozdania z salonu samochodowego w Paryżu i targów automechanika we Frankfurcie.

W dziale technicznym znajdują się informacje na temat nowych rozwiązań Mazdy, które wkrótce pojawią się w seryjnych samochodach, oraz przekrojowy materiał na temat podwozi motocykli – ich historii i teraźniejszości, łącznie z pewnymi niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.

Polecamy bardzo aktualny materiał o technicznej stronie kończącej się właśnie serii Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych WTTC – Seat odniósł zdecydowane zwycięstwo, ale jak to zrobił?
Oprócz tego comiesięczny komentarz techniczny Mikołaja Sokoła na temat F1.

Jak co roku w listopadzie dodatek o samochodach dostawczych (do 3,5 tony masy całkowitej) – skrócony katalog oferty rynkowej, ciekawostki techniczne, gwiazdy salonu w Hanowerze, komentarze.

W dziale eksploatacji ATM przybliża tematy: ogrzewanie postojowe i nowoczesne układy zapłonowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!