W związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie kandydatów na stanowiska:

6 marca 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciela Handlowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość branży, szczególnie rynku części zamiennych do samochodów osobowych azjatyckich koncernów motoryzacyjnych,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca
  • gotowość do pełnego zaangażowania się w pracę zespołu firmy GeParts,
  • ogólne rozeznanie w technice budowy pojazdów,
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
  • miła prezencja i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
Realizacja strategii firmy poprzez:

  • utrzymywanie i rozwój kontaktów z istniejącymi partnerami naszej firmy,
  • penetracja rynku i znajdowanie nowych klientów,
  • prezentacja i sprzedaż pełnej oferty firmy GeParts.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • teren pracy: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie
  • samochód służbowy, telefon, komputer

CV wraz z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny prosimy kierować na adres:
praca@geparts.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GeParts Sp.zo.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."