W chwili obecnej do Działu Części Samochodowych poszukujemy osoby na stanowisko:

19 marca 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Key Account Manager ds. Rozwoju Sieci Serwisowej
Obszar działania: Województwo Mazowieckie
Nr ref. BCS/AA

Zadania:

  • Rozbudowa koncepcji serwisów samochodowych modułowych
  • Rozwój obsługi flot samochodowych
  • Wsparcie koncepcji serwisowych Bosch Serwis
  • Budowanie wysokiej jakości relacji z klientami, zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi
  • Promowanie produktów i rozwiązań firmy Bosch
  • Analiza konkurencji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie techniczne w pracy w organizacjach warsztatowych, sprzedaży części zamiennych lub wyposażenia warsztatów w branży motoryzacyjnej
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętności organizacyjne i handlowe

Oferujemy:

  • Interesujący zakres zadań i możliwość rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Dynamiczne środowisko w międzynarodowym koncernie i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie oferty wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres:
rekrutacja@pl.bosch.com

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami