VD – Przedstawiciel Regionu

18 lipca 2023, 11:09

Firma VD – AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR VALVOLINE
poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL REGIONU
Rejon działania: woj. śląskie i wschodnia część woj. opolskiego

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami w podległym regionie,
  • realizacja planów strategicznych firmy,
  • realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie osiągniętych celów,
  • doradztwo i pomoc techniczna, prowadzenie szkoleń, przygotowywanie ofert,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji działań reklamowych
    i marketingowych,
  • analizowanie rynku, działań konkurencji oraz potrzeb klientów.

Wymagane:

  • znajomość branży motoryzacyjnej (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji biznesowych
    z klientami z obszaru Automotive (warsztaty, sklepy motoryzacyjne, hurtownie, ASO),
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • zdolności negocjacyjne i analityczne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • kreatywność, samodzielność,
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer/tablet,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy,
  • pracę w miłej atmosferze, w zespole energicznych, otwartych ludzi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres firmy:
VD Skrobacz i Kwiatkowscy sp.j.
ul. Nad Drwiną 8A, 30-741 Kraków
lub email: rekrutacja@vdoleje.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę VD Skrobacz i Kwiatkowscy Sp. J. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.