VD – Przedstawiciel Regionalny – Dział Przemysłowy

4 stycznia 2019, 10:56 Oferta może być już nieaktualna

Firma VD – OFICJALNY DYSTRYBUTOR OLEJÓW MARKI VALVOLINE poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny – Dział Przemysłowy
Rejon działania: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych
    z obecnymi kontrahentami na podległym terenie
  • realizacja planów sprzedaży na terenie wymienionych województw
  • doradztwo i pomoc techniczna, prowadzenie szkoleń
  • współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji działań reklamowych  i marketingowych
  • analizowanie rynku oraz działań konkurencji rynku przemysłowego

Kogo szukamy:

  • znajomość branży przemysłowej/ motoryzacyjnej (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności negocjacyjne i analityczne,
  • kreatywność, samodzielność
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy
  • gotowość do pełnego zaangażowania w pracę
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer/tablet
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres firmy:

VD
ul. Nad Drwiną 8B, 30-741 Kraków

lub email: rekrutacja@vdoleje.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę VD Skrobacz i Kwiatkowscy Sp. J. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.