VanKing Celkar Group – Regionalny Kierownik Sprzedaży

19 grudnia 2018, 13:52 Oferta może być już nieaktualna

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 150 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce: województwo mazowieckie, lubelskie, podlaskie

Opis stanowiska:

  • Nadzór handlowy nad przydzielonym regionem oraz oddziałami firmy w podanych województwach
  • Poszukiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, budowanie i rozwijanie z nimi długofalowych relacji
  • Prowadzenie negocjacji
  • Obsługa klientów: przygotowywanie ofert, rozwiązywanie problemów, obsługa posprzedażowa, monitorowanie wyników
  • Realizowanie polityki sprzedażowej produktów firmy, odpowiedzialność za  kreowanie wielkości sprzedaży poszczególnych asortymentów
  • Monitoring rynku pod kątem atrakcyjności oferty produktowej firmy
  • Monitoring rynku konkurencji
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość części samochodowych i branży motoryzacyjnej
  • Minimum 2 lata na analogicznym stanowisku w dziale handlowym i w pracy „w terenie”
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod i technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność podejmowania decyzji w zakresie powierzonych zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikatywność
  • Pewność siebie, asertywność, orientacja na osiąganie celów
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Zarobki adekwatne do stanowiska oraz bardzo atrakcyjny system premii od osiągniętych wyników
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód
  • Pracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
  • Stabilną, długoterminową współpracę
  • Pracę w młodym, miłym i przyjaznym zespole
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej w Luxmed

Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego):

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/firma/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn.