Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

25 marca 2015, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

WUZETEM to producent elementów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od ponad 60 lat pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive After Market). Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja założeń sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Ofertowanie
  • Negocjacje handlowe
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Oferta:

  • Praca z perspektywą w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczenia się od profesjonalistów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • 2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, eksportu
  • Talent negocjacyjny
  • Umiejętności interpersonalne
  • Orientacja na wyniki w długoterminowej perspektywie
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie oraz otwartość na zdobywanie wiedzy i doświadczeń
  • Co najmniej dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego i innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Aplikacje proszę kierować na adres
rekrutacja@wuzetem.pl