Sieć serwisów Motoricus.com zatrudni doświadczonego mechanika. Obecnie poszukujemy kandydatów do punktów serwisowych na terenie Warszawy i okolic.

3 marca 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Sieć serwisów Motoricus.com zatrudni doświadczonego mechanika. Szukamy ludzi z pasją do motoryzacji, zaangażowaniem, lubiących ciekawą i zróżnicowaną pracę (obsługa samochodów sportowych na rożnych zawodach motorowych w całej Polsce). Cenimy zaangażowanie w podejściu do pracy, zainteresowanie zagadnieniami mechaniki innowacyjnej, pomysłowość i szerokie spojrzenie na obsługę samochodów. Obecnie poszukujemy kandydatów do punktów serwisowych na terenie Warszawy i okolic.

Mechanik
Lokalizacja: Warszawa: Międzylesie – Patriotów, Włochy – Łopuszańska, Targówek – Pszczyńska, Wola – Bema, Tarachomin – Światowida; Wołomin 1-go Maja.
Branża: motoryzacja

Opis stanowiska:

  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku mechanik (kilku letnie)
  • samodzielność w diagnozie i  naprawach
  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • znajomość technologii napraw
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze opon motocyklowych i naprawie motocykli
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy
  • znajomość obsługi komputera diagnostycznego
  • umiejętność obsługi urządzeń wulkanizacyjnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się Firmie
  • ciekawy system szkoleń, możliwość rozwoju
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie podstawowe i motywacyjny system prowizyjny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:
praca@motoricus.com

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska oraz docelowej lokalizacji.