Ravenol – Regionalny Koordynator Sprzedaży

11 grudnia 2020, 10:00

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Koordynator Sprzedaży
W regionie północnym (województwa zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy
  • Motywujące warunki wynagradzania
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy oraz systemy wsparcia sprzedaży
  • Szkolenie wdrażające w branżę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji

Zadania:

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych klientów z przypisanego obszaru działania
  • Realizacja planów strategicznych firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja oferty wśród klientów
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Monitoring i analiza rynku oraz klientów, badanie potrzeb klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy w rynku
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji działań reklamowych i marketingowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami marki

Wymagania dla przyszłego pracownika:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w handlu, mile widziana branża motoryzacyjna oraz wiedza branżowa
  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Kreatywność, optymizm oraz umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office)
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Silna motywacja do osiągania celów
  • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w bezpiecznym prowadzeniu samochodu
  • Dyspozycyjność
  • Energia i zapał do pracy wymagającej sumienności, regularności i podejścia zorientowanego na cele długoterminowe
  • Dokładność i skupienie na szczegółach, samodyscyplina
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych (praca z wymagającym klientem)
  • Pro-aktywne podejście do pracy i do życia

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem do dnia 24.12.2020 na niżej podany adres:

Ravenol Polska Sp. z o. o
Ul. Chojnicka 61, 83-200 Starogard Gdański lub mailowo: rekrutacja@ravenol.pl.

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.