Ravenol – Doradca techniczny klienta

16 listopada 2021, 14:14

Firma Ravenol Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem na Polskę niemieckiego koncernu Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH, właściciela marki Ravenol. W ciągu ostatnich lat staliśmy się liderem na rynku płynów ATF. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy grono zadowolonych ze współpracy klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczny klienta
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie wsparcia technicznego
  • Wsparcie merytoryczno-techniczne działu marketingu
  • Doradztwo w doborze odpowiednich płynów eksploatacyjnych do pojazdów
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole
  • Stabilne warunki współpracy
  • Motywujące warunki wynagradzania
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji

Wymagania:

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Wyksztalcenie techniczne
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy technicznego,
  • Zaangażowanie i samodzielność w pracy
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych (praca z wymagającym klientem)
  • Systematyczność, dokładność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem do dnia 08.12.2021r. na niżej podany adres:

Ravenol Polska Sp. z o. o
Ul. Chojnicka 61, 83-200 Starogard Gdański lub mailowo: rekrutacja@ravenol.pl

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.