Q-SERVICE TRUCK – Doradca serwisowy

27 marca 2017, 12:46 Oferta może być już nieaktualna

Firma Q-SERVICE TRUCK Sp z o.o. autoryzowany serwis skrzyń biegów ZF i pojazdów ISUZU będący częścią Grupy Kapitałowej Inter Cars w związku z intensywnym rozwojem do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca serwisowy
Miejsce pracy: Cząstków Polski

Główne zadania:

  • Praca w autoryzowanym serwisie samochodów
  • Kompleksowa obsługa klientów ( przyjmowanie i wydawanie samochodów, wycena naprawy, stały kontakt z klientem w czasie naprawy)
  • Nadzorowanie i kontrolowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw
  • Współpraca z działami wspierającymi serwis
  • Fakturowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego z zakresu budowy i mechaniki pojazdów
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Komunikatywności, dokładności, sumienności, odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dobrej organizacji pracy
  • Znajomości jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Dołącz do naszego zespołu a zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Dostęp do szkoleń ( również poza granicami kraju) i możliwości rozwoju
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Q-service Truck  moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”​