Poszukujemy osoby ambitnej, otwartej, komunikatywnej, lubiącej pracę w grupie i nastawionej na realizację celów posiadającej doświadczenie w online marketingu, na stanowisko:

4 sierpnia 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Nasza firma należy do międzynarodowego koncernu z Niemiec, prowadzącego swoją działalność w zakresie branży motoryzacyjnej, który podjął strategiczną decyzję o otwarciu biznesu retailowego e-commerce w obszarze części zamiennych i akcesoriów w Polsce.

Koordynator ds. Marketingu

Zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy agencji marketingowych
  • Badania rynku
  • Analiza zachowań konsumenckich
  • Monitorowanie jakości treści
  • Nadzorowanie efektywności kampanii marketingowych
  • Analiza, przygotowywanie raportów i doradztwo
  • Ścisła współpraca z działem IT i działem zarządzania produktem w celu ulepszania produktów, usług i serwisu.
  • Dystrybucja informacji dot. działań marketingowych do wszystkich siedzib i działów firmy.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie: Biznesowe bądź Marketingowe
  • Min. 3 lata doświadczenia w Marketingu, preferowane doświadczanie w agencji marketingowej.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub wiedza w tym zakresie.
  • Zamiłowanie do naprawy samochodów mile widziane.
  • Duża motywacja do pracy i umiejętność definiowanie celów
  • Doświadczenie w Online Marketingu i/bądź e-commerce
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Szkolenia i zdobycie nowych umiejętności.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe.

CV prosimy przesyłać na:
praca@team.ucando.eu
Prosimy o zamieszenie w temacie maila nazwy stanowiska.

Ponadto prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".