Pearl Hunters – Executive Search poszukuje dla firmy z branży motoryzacyjnej przedsiębiorczego kandydata na stanowisko:

24 lutego 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Pearl Hunters – Executive Search
(Nr Agencji Doradztwa Personalnego 5209)
poszukuje dla firmy z branży motoryzacyjnej – przedstawiciela niemieckiego producenta części samochodowych – przedsiębiorczego kandydata na stanowisko:

B2B Sales Development Specialist
(Nr ref.: SDS/Moto)

Podległość: pod Przedstawicielstwo na Polskę i Czechy
Lokalizacja biura: Warszawa /relokacja nie jest konieczna/
Zasięg terytorialny: Polska i Czechy

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sieci dystrybucji części samochodowych segmentu „premium” do samochodów osobowych, poszukiwanie i weryfikacja potencjalnych importerów produktu w Polsce i Czechach;
  • Komunikacja z Klientem w zakresie nowo wprowadzanego asortymentu, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów;
  • Efektywne egzekwowanie istniejących umów z odbiorcami segmentu części do samochodów ciężarowych i osobowych;
  • Codzienna komunikacja z dostawcą w Niemczech w zakresie bieżącej współpracy z Klientami;
  • Koordynacja wsparcia marketingowego dla sieci dystrybutorów, inicjowanie promocji sprzedażowych;
  • Analiza i raportowanie sytuacji na rynku, trendów branżowych, pojawiających się ofert i produktów;
  • Przygotowywanie raportów w zakresie bieżącej współpracy z Klientami dla Szefa w Polsce i Centrali w DE;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe techniczne;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego i/lub dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację werbalną oraz pisemną;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku sprzedażowym związanym z branżą motoryzacyjną;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami;
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office (w tym umiejętność przygotowywania prezentacji w Power Point);
  • Kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B i otwartość na częste wyjazdy do Klientów;

Firma oferuje:

  • Samodzielną oraz wielofunkcyjną pracę dla „przedsiębiorców” wyposażanych w narzędzia pracy jak (samochód, komputer, telefon);
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione w części od osiąganych wyników sprzedażowych;
  • Atmosferę właścicielskich struktur z międzynarodowym pierwiastkiem.

Dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
cv@pearl-hunters.pl.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".