Nowa Marka – Regionalny Manager Sprzedaży

6 sierpnia 2021, 14:40

„NOWA MARKA” wchodząca mocno na polski rynek a sprawdzona w innych krajach, w związku z wprowadzeniem produktu do dystrybucji w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko

Regionalny Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: cała Polska

dla nowej marki części samochodowych (ponad 20 000 referencji z różnych grup towarowych)

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat lub zorientowanie na sukces,
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego w Polsce z nastawienie na Klientów regionalnych,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami i utrzymywania długofalowych relacji z nimi,
  • Dobra organizacji pracy i pokora z pełną kulturą,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Własna działalność (zwracane wszelkie koszty pracy).

Obowiązki

  • Budowa dystrybucji marki w Polsce w oparciu o dystrybutorów regionalnych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Prezentacja oferty marki, wsparcie marketingowe,
  • Analiza rynku działań konkurencji,
  • Raportowanie do przełożonego o efektach swojego działania,
  • Podpisywanie umów dystrybucyjnych z Klientami w Polsce i poza granicami kraj.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne i motywacyjne wynagrodzenie oparte na sprawdzonych systemach,
  • Pracę w młodej i przyjaznej atmosferze,
  • Konkurencyjność marki na rynku Polski w kwestii ceny i dostępności,
  • Zwrot kosztów działania.

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: pracaznewbrand@gmail.com

Zapewniamy wszelką dyskrecję przesłanych aplikacji.

Z uwagi na poufność co do nazwy brandu przed jego wprowadzeniem, zostanie ona ujawniona podczas spotkania tylko wybranym kandydatom, którzy pasują do profilu firmy i którzy chcą zmiany na lepsze i chcą się rozwijać ku lepszej przyszłości.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.