Marpeto – Przedstawiciel Handlowy

18 stycznia 2018, 15:42 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Miejsca pracy: Warszawa, Kraków, Kielce, Trójmiasto

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i samodyscypliny
  • Prawa jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Aktywna sprzedaż oferowanych produktów
  • Prezentacja oferty handlowej i doradztwo techniczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop)

Dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@marpeto.pl
podając w tytule maila stanowisko i miejsce pracy.