JP Oils – Senior Key Account Manager – oleje silnikowe w segmencie dealerskim (ASO)

25 kwietnia 2018, 15:00 Oferta może być już nieaktualna

Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w czerwcu 2013 r., w celu zaimplementowania strategii wprowadzenia na polski rynek środków smarnych ENEOS (w segmencie automotive), japońskiego koncernu JXTG Nippon Oil & Energy Corporation. Na dzień dzisiejszy, poszerzyliśmy swoje portfolio o inne marki, są to m. in. ROCK OIL, Leprinxol.

Senior Key Account Manager – środki smarne, w segmencie ASO

Region: Ogólnopolski. Preferowane miejsce zamieszkania – Polska centralna lub południowa.

Osoba na tym stanowisku, w pierwszej fazie (3-6 miesięcy), odpowiedzialna będzie za dalsze utrzymywanie i rozwijanie współpracy z bieżącymi klientami w kanale ASO. W kolejnym etapie, ciężar celu będzie przeniesiony w kierunku mapowania, i pozyskiwania nowych klientów.

Główne obowiązki:

  • Budowanie skutecznych, długofalowych i proaktywnych relacji z bieżącymi klientami, na wielu poziomach
  • Mapowanie potencjalnych klientów i konsekwentne budowanie relacji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert, dla bieżących i potencjalnych klientów
  • Rozwój oferty poprzez aktywne analizowanie zapotrzebowania bieżących klientów ASO na nowe specyfikacje jakościowe produktów
  • Tworzenie promocji, programów lojalnościowych na bazie budżetu, analiz rynku, potrzeb klientów, i własnej strategii sprzedażowej
  • Ścisła współpraca z przedstawicielem marki ENEOS (budowanie planów sprzedażowych na terenie Polski, w oparciu o budżet wsparcia marketingowego producenta)
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji na potrzeby firmy oraz klienta

Czego wymagamy:

  • Minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego na managerskim, samodzielnym stanowisku sprzedażowym (znajomość segmentu ASO jest dla nas warunkiem koniecznym, natomiast doświadczenie w kategorii środków smarnych już nie)
  • Wypracowanych relacji z Klientami w kanale ASO
  • Analitycznego podejście do współpracy z klientami, tworzenia ofert, planowania szkoleń, etc..
  • Przedsiębiorczości, dużej samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Znajomości języka angielskiego, w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie, będzie dodatkowym atutem
  • Mobilności na poziomie 60%-70% czasu pracy. Pozostała praca biurowa w systemie home office
  • Silnej orientacji na osiąganie celów
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Długofalową i stabilną pracę w rodzinnej, rozwijającej się firmie
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Pełne szkolenie produktowe
  • Dużą niezależność, opartą na obustronnym zaufaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód firmowy, karta flotowa, karta do wydatków firmowych)
  • System prowizji
  • Możliwości wprowadzania do struktury własnych koncepcji i rozwiązań (marketing, sprzedaż, portfolio)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jpoils.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JP Oils Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”