Johnson Controls – Sales Professional

3 kwietnia 2019, 11:51 Oferta może być już nieaktualna

Firma Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. – oddział międzynarodowego koncernu – z siedzibą w Katowicach, poszukuje pracownika na stanowisko:

Sales Professional

Odpowiedzialny za region: województwo śląskie, małopolskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych; budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i wsparcia posprzedażowego,
  • Wsparcie, rozwój i monitorowanie sprzedaży produktów renomowanego producenta na podległym terenie działania,
  • Realizowanie planów ilościowych i jakościowych,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Uczestnictwo w targach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność i pełne zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Obsługa komputera (szczególnie Excel i PowerPoint),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop),
  • Benefity pozafinansowe (po okresie próbnym: karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie).

Oferty z treścią w temacie „SP” (zawierające CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych) prosimy kierować na adres: varta@varta.com.pl