Inter Cars – Starszy Specjalista ds. Zarządzania Produktem Rynek AKUMULATORY

24 listopada 2017, 13:36 Oferta może być już nieaktualna

Inter Cars S.A. lider na rynku części samochodowych, członek europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR.

Jesteś osobą: skrupulatną, dokładną, zaangażowaną i znasz język angielski?

Dołącz do naszego zespołu – poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Produktem Rynek AKUMULATORY

Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i aktualizacja baz produktowych
  • Bieżąca analiza rynku i cen sprzedaży w kanałach B2B i B2C
  • Zarządzanie cenami sprzedaży w kanałach B2B i B2C
  • Wsparcie sprzedaży i koordynacja działań marketingowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na negocjacje z dostawcami
  • Dobra znajomość rynku dystrybucji części zamiennych
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży (preferowane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą akumulatorów)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na bazach danych oraz znajomość systemu SAFO

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez wypełnienie e-formularza dołączonego do ogłoszenia:

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars s.a. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.