Inter Cars – Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatowego

8 stycznia 2018, 11:31 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. – lidera na rynku części samochodowych oraz członka europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatowego
miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne w procesie sprzedaży wyposażenia warsztatów samochodowych, pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży wyposażenia oraz prezentacja
  • Prezentacja urządzeń, szkolenia oraz uruchomienia
  • Przygotowywanie raportów ze sprzedaży urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii B
  • Znajomości oraz doświadczenia w branży wyposażenia warsztatów samochodowych oraz chęci zdobywania nowej wiedzy w tym zakresie
  • Znajomości pakietu Ms Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Komunikatywności
  • Sumienności
  • Kreatywności

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w ciągle rozwijającej się firmie
  • Narzędzia nie zbędne do wykonywania pracy ( samochód, telefon, laptop )
  • Jasny i motywacyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju i awans
  • Szkolenia, wyjazdy za granicę

Zainteresowanych, spełniających powyższe wymagania, prosimy o zgłaszanie się poprzez wypełnienie e-formularza aplikacyjnego:

Administratorem danych osobowych jest MAX Chrobak, Jankowski, Skalski, Grzybowski, Ganc Sp.J.  z siedzibą przy ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.​​​