Inter Cars S.A. Grupa Siedlce, lider na rynku części samochodowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

17 kwietnia 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciel Handlowy
Chemia Warsztatowa / Testery Diagnostyczne
Miejsce Pracy: Lublin

Wymagania:

  • obowiązkowo doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • negocjowanie i zawieranie umów
  • opiekę nad klientami z terenu, zwiększenie udziału w rynku
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • umiejętność obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizacje zadań system premiowy
  • pracę w dynamicznym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie biznesowe
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia oraz długoletniej współpracy

Zadania:

  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
  • aktywne promowanie oferty firmy, monitorowanie i współudział w projektowaniu akcji promocyjnych
  • utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami, odpowiedzialność za realizowane wyniki sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: e-mail:
pracagrupasiedlce@intercars.eu

Prosimy o podpisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).