HART – Menager Logistyki

28 maja 2018, 12:26 Oferta może być już nieaktualna

Prywatna, polska spółka, zatrudniająca 600 pracowników, prowadząca działalność również w Czechach i na Słowacji poszukuje osoby na stanowisko:

Menager Logistyki
Miejsce pracy: Koluszki pod Łodzią
Region: Łódzkie
Numer referencyjny: KOL/ MDL

Opis stanowiska/ wymagania:

  • kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi w magazynie wysokiego składowania (3 poziomy) o łącznej powierzchni magazynowej 7500m2 oraz 176 000 referencji
  • efektywne zarządzanie obszarem transportu, gospodarką magazynową, łańcuchem dostaw, kosztami logistycznymi
  • zarządzanie polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników
  • doświadczenie zawodowe poparte referencjami  na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres mailowy:

rekrutacja@hartphp.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HART sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest HART sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Morcinka 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.

Jeżeli nie wyraża Pani/ Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.