Firma PHU TEMA Sp. z o. o. dystrybutor cześci motoryzacyjnych oraz narzędzi warsztatowych poszukuje do swojej filii w Kostrzynie nad Odrą pracownika na stanowisko:

16 lipca 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma PHU TEMA Sp. z o.o. dystrybutor cześci motoryzacyjnych oraz narzędzi warsztatowych poszukuje do swojej filii w Kostrzynie nad Odrą pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta

Obowiązki:

  • opieka nad partnerami handlowymi
  • bieżąca obsługa klienta w zakresie doboru i sprzedaży części

Wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami
  • miła aparycja
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • pełne szkolenie przygotowujące do pracy oraz okresowe szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • adekwatne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

CV ze zdjęciem prosimy kierować pod adres:
PHU TEMA Sp. z o. o., ul.Podmiejska 18, 66-400 Gorzów Wlkp.
lub e-mail:
sekretariat@tema.gorzow.pl.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."