Firma NFC EUROPE Sp. z o.o., z siedzibą w Sieradzu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

17 marca 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciel Handlowy
(miejsce pracy – Polska)

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych odbiorców na terenie całej Polski
  • rozwój sieci dystrybucji
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • analizowanie branży motoryzacyjnej
  • tworzenie ofert handlowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w budowaniu wizerunku firmy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:
nfc.rekrutacja@gmail.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz 833)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.