Firma Inter-Team Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy w centrali firmy w Warszawie na stanowisko:

3 lipca 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Inter-Team Sp. z o.o., jeden z czołowych polskich dystrybutorów części motoryzacyjnych, posiadający 40-letnią tradycję i zatrudniający ponad 900 osób w 54 oddziałach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy w centrali firmy w Warszawie na stanowisko:

Specjalista ds. reklamacji

Zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie rozpatrywanie reklamacji w zakresie technicznych i specjalistycznych zagadnień sektora Automotive.
  • Zapewnienie właściwego poziomu obsługi klientów podczas procesu reklamacji.
  • Współpraca z innymi działami Spółki oraz instytucjami zewnętrznymi w celu rozstrzygnięcia reklamacji.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość budowy samochodu.
  • Znajomość przepisów dotyczących procedur reklamacyjnych (gwarancja, rękojmia).
  • Doświadczenie w pracy w firmie z sektora Automotive.
  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym, mechanicznym (dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień rzeczoznawcy samochodowego).
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność redagowania pisemnych odpowiedzi.
  • Obowiązkowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania i pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją.
  • Możliwość realizacji planów zawodowych i awansu.
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, na adres:
reklamacja_inter@wp.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.