Firma Hart poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

3 sierpnia 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciela handlowego
Miejsce pracy: Radom, ul. Słowackiego 100

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość zagadnień branży motoryzacyjnej

  • ogólne rozeznanie w technice budowy pojazdów

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa polityka sprzedaży na podległym terenie

  • przygotowanie oferty

  • pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad istniejącymi

  • doradztwo dla klientów firmy

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie na umowę o pracę

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesyłać drogą elektroniczną
r.wit@hartphp.com.pl
lub pocztą na adres:
ul. Słowackiego 100
26-600 Radom