Firma Elit PL, część międzynarodowej grupy ELIT GROUP i członek społeczeństwa Rhiag, jednego z największych dystrybutorów części zamiennych na świecie, poszukuje do zespołu w Polsce nowego kolegi/koleżanki na stanowisko:

1 kwietnia 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Product Manager

Opis stanowiska:

  • opieka nad kompletnym portfolio produktów przygotowanych przez centralę
  • odpowiedzialność za marżę
  • analiza rozwoju rynku i czynności konkurencji
  • wyceny produktów i tworzenie cen
  • zabezpieczenie klienckich akcji promocyjnych i ich ocena
  • marketingowa strategia firmy
  • wspieranie zespołu sprzedaży
  • raportowanie w formie standardowej + osobisty miesięczny raport dla centrali w Pradze
  • rozwój produktów pod względem rynku miejscowego

Wymagania:

  • doświadczenia z automotive sales
  • doświadczenia z stanowiska produkt-marketingowego mng
  • dobra znajomość języka angielskiego słowem i pismem – codzienna komunikacja
  • znajomość języka czeskiego/słowackiego będzie dodatkową zaletą
  • umiejętności obsługi komputera:
  • Excel – praca codzienna, prowadzenie agendy, raportowania
  • MS Office
  • Microsoft Dynamics Navision – umiejętność będzie dodatkową zaletą
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • elastyczność czasu

Oferujemy:

  • telefon komórkowy, notebook
  • samochód służbowy, również dla celów prywatnych
  • ciekawe wynagrodzenie powiązane z obrotem firmy
  • miejsce pracy: Katowice
  • natychmiastowe rozpoczęcie pracy

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres e-mail: alzbeta.hlinkova@elit.cz w tytule wpisując: „PRODUCT MANAGER PL”.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).