Firma Autodistribution Polska, czołowy dystrybutor części aftermarketowych w Polsce, działająca zgodnie z europejskim standardem ADI, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

1 lipca 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dla województw:
małopolskiego (Limanowa, Nowy Targ, Zakopane, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański) – nr ref.: RJ1
małopolskiego (Nowy Sącz) – nr ref.: RJ2
śląskiego (Bielsko Biała, Żywiec) – nr ref.: RA1
śląskiego (Katowice, Będzin, Jaworzno, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom) – nr ref.: RA2
śląskiego (Częstochowa, Radomsko, Kłobuck) – nr ref.: MJ 1
łódzkiego (Piotrków Trybunalski, Pabianice) – nr ref.: MJ2
mazowieckiego (Nowy Dwór, Marki, Legionowo) – nr ref.: RM1
mazowieckiego (Sochaczew, Pruszków, Raszyn) – nr ref.: RM2

Od kandydatów oczekujemy:
 – znajomości branży motoryzacyjnej
 – doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
 – wykształcenia minimum średniego
 – umiejętności obsługi komputera (Pakiet MS Office)
 – prawa jazdy kategorii B
 – łatwości w nawiązywaniu kontaktów
 – dynamiczności, komunikatywności i dyspozycyjności
 – gotowości do odbywania częstych podróży służbowych
 – gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

Zakres obowiązków:
 – współpraca z obecnymi, poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Kontrahentów
 – systematyczne monitorowanie i badanie rynku oraz działań konkurencji

Oferujemy:
 – potrzebne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon służbowy)
 – stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z podanym w temacie nr referencyjnym oraz dopiskiem „rekrutacja PH” na adres:
– nr ref.: RJ1 i RJ2 – robert.jakosz@stachura.com.pl
– nr ref.: RA1 i RA2 – robert.augustowski@stachura.com.pl
– nr ref.: RM1 i RM2 – rafal.milczarski@stachura.com.pl
– nr ref.: MJ1 i MJ2 – maciej.jeznach@stachura.com.pl