Firma Auto Partner, wyspecjalizowany podmiot zajmujący się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

20 stycznia 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 r., firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma zatrudnia ok. 500 pracowników różnego szczebla, w 45 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju. Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Niemcy

Kogo poszukujemy:

  • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością
  • osób ze znajomością branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • osób ze znajomością języka niemieckiego oraz polskiego

Główne zadania:

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach

Wymagania:

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • silna motywacja do osiągania celów
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju
  • profesjonalne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:
p.janta@autoap.com.pl
wpisując w temacie wiadomości: PH_Niemcy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.