Elit – Przedstawiciel Handlowy

6 listopada 2017, 11:10 Oferta może być już nieaktualna

Firma ELIT Polska, część największego międzynarodowego dystrybutora części motoryzacyjnych, należąca do grupy RHIAG, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • współpraca z obecnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • raportowanie i współpraca z centralą firmy,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • znajomość pakietu Office,
  • samodzielność,
  • umiejętność planowania, analizowania,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • szkolenia oraz przygotowanie do przyjmowanego stanowiska,
  • praca w ambitnym zespole,
  • stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

CV prosimy nadsyłać na adres: tomasz.lazurowicz@elitpl.pl

W tytule wpisując Przedstawiciel Handlowy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z Ustawą z dnia 29/08/09 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr. 133 poz.88).