e-MOTO SP. z o.o. – Specjalista ds. reklamacji

14 sierpnia 2019, 12:56 Oferta może być już nieaktualna

E-MOTO Sp. z. o.o. jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych do aut francuskich (Citroen, Peugeot, Renault) na rynku polskim i zagranicznym. W związku z intensywnym rozwojem Spółki obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w siedzibie firmy we Wrocławiu na stanowisko:

Specjalista ds. reklamacji
Miejsce Pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Obsługa reklamacji i zwrotów
  • Dbałość o terminowe rozpatrywanie i udzielanie odpowiedzi
  • Zgłaszanie reklamacji do producentów i dostawców
  • Kompletacja i prowadzenie dokumentacji
  • Koordynacja recyklingu opakowań
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta
  • Przygotowanie raportów dla przełożonych

Wymagamy:

  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktycznej znajomości problematyki związanej z reklamacjami i zwrotami
  • Umiejętności obsługi komputera i programu Excel w praktyce,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Samodzielności i odpowiedzialności..

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń z programem bonusowym
  • możliwość rozwoju zawodowego o zdobycie doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych

Bardzo prosimy o składnie aplikacji na podany adres email: info@e-moto.net.pl

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: „Oświadczam, ze wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych e-MOTO Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883).”