Doradcy Techniczno-Handlowi

26 maja 2015, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Naszym klientem jest ogólnopolska firma handlowa z branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisku:

Naszym klientem jest ogólnopolska firma handlowa z branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie odpowiednich kandydatów do pracy na stanowiskach:

Doradców Techniczno-Handlowych
Odpowiednio w województwach: łódzkim, mazowieckim i małopolskim

Zadania:

  • sprzedaż urządzeń warsztatowych do serwisów samochodowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • prezentacja urządzeń u klientów zainteresowanych zakupem
  • egzekwowanie należności
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym, mechanicznym
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. „B”
  • wiedza techniczna
  • obsługa komputera oraz pakietu Ms Office
  • znajomość technik sprzedaży
  • wysoka motywacja do pracy, orientacja na wyniki, asertywność, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • udział w licznych szkoleniach i kursach związanych z oferowanymi produktami
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja + prowizja)
  • duże możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego

Oferty zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesyłać e-mailem na adres:
biuro@bmj.poznan.pl. Prosimy o podanie, którego województwa dotyczy zgłoszenie.