Chłodnice Nissens Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, poszukuje do zespołu Nissens w Polsce nowego pracownika na stanowisko:

18 czerwca 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciel handlowy – Polska północna
województwa: Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie
Miejsce pracy: home office / Poznań

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży cześci samochodowych, znajomość branży części do samochodów ciężarowych będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolności i umiejętności negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość MS Excel.

Zadania:

  • bieżąca współpraca z partnerami handlowymi w przydzielonym regionie
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail:
info@nissens.com.pl
Temat „Praca – Przedstawiciel handlowy – Polska północna”

Otrzymanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".