CER Motor – Specjalista ds. części

5 lutego 2018, 13:35 Oferta może być już nieaktualna

CER MOTOR to jeden z czołowych importerów z branży motoryzacyjnej z ponad 35 letnią tradycją i doświadczeniem. Firma zapewnia najszerszą ofertę części silnikowych do: samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz wózków widłowych.

Oddział w Częstochowie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. części
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż części zamiennych i akcesoriów,
  • bieżąca obsługa klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do silników osobowych, ciężarowych,
  • budowlanych, rolniczych i przemysłowych
  • zaawansowanej wiedzy technicznej z zakresu części zamiennych,
  • odpowiedzialności,
  • komunikatywności,
  • zaangażowania,
  • kreatywności,
  • orientacji na osiągnięcie celów.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia i atrakcyjne warunki pracy,
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: czestochowa@cermotor.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.