BSL TRUCK – importer i dystrybutor części do samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

12 lipca 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciel Handlowy

w województwach: wielkopolskie i lubuskie oraz małopolskie i podkarpackie

Od kandydata oczekujemy:

  •     doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •     bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej
  •     umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych
  •     zapału i chęci do pracy
  •     prawo jazdy kat.B

Zadania

  •     utrzymywanie obecnych kontaktów
  •     pozyskiwanie nowych klientów
  •     monitorowanie lokalnego rynku części

Oferujemy:

  •     motywacyjny system wynagrodzeń
  •     możliwość rozwoju w ciekawej firmie
  •     wszelkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

CV prosimy kierować na e-mail
praca@bsltruck.pl