BSL Truck, dystrybutor części samochodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

2 marca 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

BSL Truck, dystrybutor części samochodowych z siedzibą w Żabiej Woli k/ Warszawy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
na teren województw: wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i łódzkiego

Opis stanowiska:

  • wspomaganie działań Kierownika Regionalnego;
  • aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymanie stałych kontaktów z klientami;
  • bezpośrednia, bieżąca obsługa klientów;
  • zbieranie informacji o regionalnym rynku motoryzacyjnym.

Wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej;
  • doświadczenie na stanowisku handlowca, doradcy handlowego;
  • ogólna wiedza z zakresu budowy pojazdów użytkowych;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • miejsce zamieszkania w rejonie oferowanej pracy.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne warunki pracy w interesującym zespole;
  • samochód służbowy, telefon komórkowy;
  • możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres:
praca@bsltruck.pl.

W temacie prosimy umieścić treść: „Przedstawiciel Handlowy – województwo”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.