BSL – Handlowiec

23 października 2017, 9:02 Oferta może być już nieaktualna

BSL Sp. z o.o. Międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej zatrudni handlowców regionie mazowieckim.

Handlowiec

Woj. mazowieckie: region północny, region wschodni, region zachodni

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy,
  • Motywujące warunki wynagradzania,
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy, oraz systemy wsparcia sprzedaży.

Zadania:

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów z przypisanego obszaru działania,
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja oferty wśród Klientów.

Wymagania dla przyszłego pracownika:

  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w handlu w branży motoryzacyjnej,
  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferty wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: praca@bslparts.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926z późn. zm.)”