Auto Euro S.A. w Lublinie dystrybutor części do samochodów osobowych i dostawczych poszukuje:

10 czerwca 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Specjalisty ds. sprzedaży części
do swoich oddziałów w:
woj. lubelskim (Lublin, Chełm, Tomaszów Lubelski)
woj. małopolskim (Wieliczka)
woj. pomorskie (Rusocin k. Pruszcza Gdańskiego)

Obowiązki:

  • aktywny udział w procesie sprzedaży i realizacji polityki sprzedażowej firmy (praca stacjonarna i w terenie)
  • doradztwo techniczne i handlowe

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane technikum samochodowe)
  • ogólna orientacja w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/doradczym
  • sumienność, orientacja na wyniki, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole , dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista i dobra prezencja, zdolności komunikacyjne
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny system wynagrodzeń-pensja podstawowa plus prowizja od sprzedaży
  • potrzebne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres:
praca@autoeuro.com.pl.
W tytule maila prosimy o zaznaczenie jakiego miasta dotyczy aplikacja. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.