Area Sales Manager (HC Cargo)

29 maja 2015, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Robert Bosch Sp. z o.o. poszukuje osoby do Dywizji Automotive Aftermarket / HC CARGO na stanowisko:

Obszar pracy: woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • rozwijanie istniejących kontaktów handlowych
  • budowanie wysokiej jakości relacji z klientami
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klientów w powierzonym regionie (Warszawa, Łódź, Radom, Lublin)

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedaży w branży Automotive
  • znajomość zagadnień elektromechanicznych – w szczególności techniki rozruchu – alternator, rozrusznik oraz klimatyzacja
  • gotowość do uczenia sie i praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy
  • samodyscyplina i umiejętność samodzielnej pracy
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, wysoka kultura osobista
  • minimum średnie wykształcenie
  • znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • dobra znajomość Ms Office,
  • gotowość do podróży i przebywania poza miejscem zamieszkania

Oferujemy:

  • umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość samodzielnej opieki i zarządzania relacjami z klientem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@pl.bosch.com
W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: HC/WAW

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".