Menu

Philips

Rozwiązanie na migające LED-y lub błędną sygnalizację przepalonych żarówek

W niektórych samochodach po zamontowaniu oświetlenia LED występują pewne anomalie w jego działaniu. Na desce rozdzielczej mogą pojawiać się błędy – najczęściej jest to sygnalizacja przepalenia żarówki albo oświetlenie może po prostu mrugać. Marka Philips przygotowała rozwiązania mające zlikwidować te przypadłości.

Philips wprowadza nową generację samochodowych żarówek LED – Ultinon Pro3100

Nowa generacja LEDowych żarówek Philips Ultinon Pro3100 pasuje do wielu modeli samochodów. Wśród zalet nowych żarówek producent wymienia szybkość włączania się światła, łatwy montaż oraz poprawioną jasność względem poprzedniej generacji.

Kolejny kraj, w którym zalegalizowano retrofity Philips

Z roku na rok powiększa się lista krajów, które dopuszczają wymianę tradycyjnych żarówek halogenowych w samochodach używanych na tzw. retrofity wykorzystujące technologię LED. Produkt zalegalizowano właśnie na terytorium kolejnego państwa sąsiadującego z Polską.

Nowa lampa robocza Philips – Xperion 6000 Under bonnet

Xperion to nazwa warsztatowych lamp roboczych Philips. Producent rozwija ją od wielu lat, konsultując zmiany z mechanikami. Właśnie na rynek wchodzi zupełnie nowy model – Xperion 6000 Under bonnet. 

Nowy dyrektor generalny NGK SPARK PLUG Eastern Europe

Nowym Dyrektorem Generalnym NGK SPARK PLUG EUROPE został pan Tomasz Supady. Funkcja ta obejmuje w  sumie 14 krajów, w tym Polskę, kraje bałtyckie oraz kraje w kierunku południa Europy, aż po Bośnię i Hercegowinę, Rumunię oraz Serbię.

Philips na targach Automechanika 2022

W dniach od 13-17 września Frankfurt stanie się stolicą światowego aftermarketu. Na liście największych motoryzacyjnych wystawców tradycyjnie już obecny jest Philips. Holenderski firma zaprasza Klientów i Partnerów Biznesowych na to wyjątkowe wydarzenie.

Philips to holenderski producent oświetlenia oraz elektroniki użytkowej. W branży motoryzacyjnej firma znana jest przede wszystkim z produkcji żarówek samochodowych, żarników ksenonowych oraz oświetlenia LED, w tym retrofitów. Philips jest także producentem lamp warsztatowych. Firma istnieje od 1891 r., a jej siedziba mieści się w Amsterdamie. Na polskim rynku Philips działa od roku 1922. Obecnie na terenie naszego kraju działa kilka fabryk Philipsa. Najbardziej rozpoznawalne produkty marki na polskim rynku to żarówki H4 i H7 (np. serie X-tremeVision), retrofity LED Ultinon oraz lampy warsztatowe. Więcej informacji na temat firmy Philips oraz jej oferty można znaleźć w powyższych artykułach.