XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego wyłącznie online

, 17 listopada 2021, 14:28

W związku z obecną sytuacją pandemiczną i rosnącą liczbą zakażeń w Polsce, Zarząd Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) w porozumieniu z Partnerami i Współorganizatorami Kongresu podjął decyzję, że tegoroczny XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się wyłącznie w formule online.

Organizatorzy liczą na zrozumienie w tej sprawie.
Termin wydarzenia oraz jego program nie ulegają zmianie.

Prelegenci spotkają się w stacjonarnym studiu kongresowym, które zorganizowane będzie w Sound Garden Hotel, skąd będzie prowadzona transmisja na żywo dla gości.

– W związku z rosnącą liczbą zakażeń zmuszeni byliśmy do podjęcia decyzji o przeniesieniu tegorocznego Kongresu w całości do Internetu. Musimy działać odpowiedzialnie myśląc o zdrowiu i życiu naszych gości. Bardzo żałujemy, że w tym roku nie będziemy mogli jeszcze zobaczyć się ze wszystkimi na żywo, bo wiemy jak dużą wartością dodaną Kongresu jest możliwość spotkania się twarzą w twarz oraz prowadzenia rozmów kuluarowych. Wierzymy jednak, że bogaty program merytoryczny, który bezpiecznie i wygodnie można będzie śledzić za pomocą transmisji online, chociaż w pewnym stopniu to wynagrodzi – mówi Tomasz Bęben, Dyrektor Zarządzający SDCM.

Przypomnijmy, że Kongres obędzie się w dniach 8 i 9 grudnia 2021 r.

Wszystkie osoby, które zarejestrowały się na Kongres w wersji stacjonarnej otrzymają powiadomienie, a następnie link do transmisji online. Rejestracja na wydarzenie nadal jest możliwa za pośrednictwem strony kongres.sdcm.pl.

Kto wystąpi na tegorocznym Kongresie?

Organizowany przez SDCM już po raz 16-sty Kongres nieprzypadkowo odbędzie się pod koniec roku. Jest to odpowiedni czas, aby zaprezentować pierwsze podsumowania rynku oraz prognozy na nadchodzące kwartały. Nie zabraknie także tematów związanych z obserwowanymi wyzwaniami przed jakimi stoi branża motoryzacyjna. Elektromobilność, wyzwania klimatyczne, pojazdy autonomiczne, e-commerce w branży motoryzacyjnej, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone podczas Kongresu. Przedstawione zostaną również informacje na temat zmian prawnych dotykających motoryzację oraz wielu innych ważnych zagadnień dla branży.

Znana jest już lista prelegentów, którzy wystąpią 8 i 9 grudnia podczas XVI Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego i którzy swoim zaangażowaniem i doświadczeniem ubogacą program tego wydarzenia. Wśród ekspertów znaleźli się przedstawiciele Ministerstw i agencji państwowych, organizacji europejskich, producentów części samochodowych, dystrybutorów części, jak również przedstawicieli organizacji branżowych.

Pełna lista nazwisk dostępna jest na stronie Kongresu. Wejdź na kongres.sdcm.pl i sprawdź czego można się spodziewać po tegorocznym wydarzeniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!