Targowy weekend w Ptak Warsaw Expo

, 13 listopada 2018, 12:03

W najbliższy piątek w Ptak Warsaw Expo rozpoczyna się Automotive Parts Expo. Wydarzenie potrwa do 18 listopada. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało wielu wystawców z Polski i zagranicy. W tym samym czasie zwiedzający będą mogli odwiedzić również Warsaw Motor Show.

Udział w imprezie zapowiedziało ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy. Podczas wystawy pojazdy zaprezentowane zostaną w kilku obszarach tematycznych, a oferta koncernów motoryzacyjnych skierowana będzie zarówno do klienta biznesowego, jak i indywidualnego.

Dwie imprezy w jednym miejscu

Automotive Parts Expo to międzynarodowe targi, które przygotowane zostały dla serwisantów, mechaników i lakierników, aby mogli się zapoznać z nowinkami technicznymi z ich dziedzin. W piątek oraz w sobotę przygotowano dla nich szkolenia prowadzone przez przedstawicieli firm z branży automotive, przez cały weekend natomiast będą odbywać się pokazy lakiernicze. Będzie można również wziąć udział w konferencjach przygotowanych m.in. przez takie instytucje, jak SDCM, PZM i ITS

Organizatorzy Automotive Parts Expo zapraszają do wzięcia udziału w dwóch programach – hosted buyers oraz dni kariery. Pierwszy z nich znacznie ułatwia pozyskanie klienta biznesowego, drugi zaś wykwalifikowanego pracownika.

Podczas Warsaw Motor Show przygotowane zostaną strefy: nowości samochodowych, techniki motoryzacyjnej, motorsportu, usług flotowych, wypożyczalni, detailingu oraz akcesoriów samochodowych. Dla wystawców przewidziano również szkolenia i konferencje branżowe, a także sesje rozmów B2B z potencjalnymi partnerami z zagranicy, głównie z Europy środkowej i wschodniej oraz Niemiec. Patronat Honorowy nad targami objął Marszałek Województwa Mazowieckiego. Współorganizatorami wydarzenia zostali Instytut Transportu Samochodowego raz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. Partnerem Merytorycznym został Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, a głównymi Partnerami: Polski Związek Motorowy oraz Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych. Główni Partnerzy Medialni to: Menadżer Floty, Samar, Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych, Flota, Wp.pl, Radio Zet. Gwiazdą tegorocznej edycji targów będzie Richard Hammond – brytyjski dziennikarz i jeden z byłych prezenterów najczęściej oglądalnego programu telewizyjnego na świecie.

Po raz pierwszy na Warsaw Motor Show 2018 będą miały miejsce

  • Automotive Parts Expo – targi skierowane do producentów i dystrybutorów części automotive i wyposażenia warsztatów.
  • Fleet Congres – wydarzenie skierowane do firm związanych z branżą flotową: koncerny flotowe, firmy leasingowe, rent a car, ubezpieczyciele. Gośćmi wydarzenia będą zarówno członkowie zarządów oraz managerowie flot małych i średnich przedsiębiorstw jak i międzynarodowych korporacji.
  • AMEC (Alternative Mobility Exhibition & Conference) – odrębne targi skierowane do firm z branży elektromobilnej, gdzie zostanie uruchomiony (również w hali) tor testowy dla EV.

Targi odbywają się w dniach 16-18 listopada. Zwiedzający mogą odwiedzać ekspozycje w godzinach 10-18.

Ze szczegółami imprez można zapoznać się na stronie: www.warsawmotorshow.com oraz https://automotive-expo.eu/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!